Panhuijsen Verpakkingen B.V. maakt gebruik van cookies. ik accepteer cookies

Contactgegevens

Panhuijsen verpakkingen b.v.
Bezoek- en Postadres

Boogschutterstraat 14
5015 BW Tilburg

T. 013 - 583 58 35
F. 013 - 583 58 58
E: info@panhuijsen.nl

KVK: 18026915
BTW: NL006885019B01

Team Panhuijsen

Joost van Dijk

Algemeen directeur

T. 013 - 583 58 05
E. jvdijk@panhuijsen.nl

Susanne Korzaan - Van Dijk

T. 013 - 583 58 62
E. skorzaan@panhuijsen.nl 

Michiel van Dijk

E. mvdijk@panhuijsen.nl 

Voor al uw vragen over palletwikkelmachines, dozensluiters, seal- en krimpmachines en omsnoeringsmachines.

H.P. van Dijk

Adviseur

T. 013 - 583 58 35
E. hvdijk@panhuijsen.nl  

Administratie

Bas van der Star

Administratie en Milieu & wetgeving

T. 013 - 583 58 15
E. bvdstar@panhuijsen.nl 

M.L.T.J. van Dijk

Debiteurenadministratie

T. 013 - 583 58 17
E. mlvdijk@panhuijsen.nl 

Rianne van Eyndhoven

Crediteurenadministratie

T. 013 - 583 58 18
E. rveyndhoven@panhuijsen.nl 

Inkoop

Edwin Gijselhart

Medewerker inkoop

T. 013 - 583 58 01
E. egijselhart@panhuijsen.nl 

Petra Hermans

Medewerkster inkoop

T. 013 - 583 58 11
E. phermans@panhuijsen.nl

Logistiek

Hans Don

Medewerker logistiek

T. 013 - 583 58 70
E. hdon@panhuijsen.nl 

Frans Kuijs

Medewerker logistiek

T. 013 - 583 58 72
E. fkuijs@panhuijsen.nl 

Jordy Kruijf

Medewerker logistiek

T. 013 - 583 58 71
E. jkruijf@panhuijsen.nl 

Wanderson Sebens

Medewerker logistiek

Verkoop

Monique Polke

Medewerkster verkoopbuitendienst machines & materialen

T. 013 - 583 58 66
E. mpolke@panhuijsen.nl 

Marijke Dhaeze

Medewerkster verkoopbuitendienst machines & materialen

T. 013 - 583 58 67
E. mdhaeze@panhuijsen.nl 

Bram Gommers

Medewerker verkoopbuitendienst machines & materialen

T. 013 - 583 58 21
E. bgommers@panhuijsen.nl 

Aart Beerens

Medewerker verkoopbinnendienst materialen

T. 013 - 583 58 30
E. abeerens@panhuijsen.nl 

Evi van der Bijl

Medewerkster verkoopbinnendienst materialen

T. 013 - 583 58 03
E. evdbijl@panhuijsen.nl 

Vallabhi Knaapen

Medewerkster verkoopbinnendienst materialen

T. 013 - 583 58 02
E. vknaapen@panhuijsen.nl 

Stefanie Arntz

Medewerkster verkoopbinnendienst machines / planning technische dienst

T. 013 - 583 58 12
E. sarntz@panhuijsen.nl
Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvende kennismaking.